Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Uhani

Go down 
+43
Pixie.
n_nika
channel.
sweet_girl
november rain!
Mayy.
GlorČiS
hotchocholate.
vanjush-
B!TCH
MileyCyrusFan
..your.lil.SEX.toy.<3
purpleRAIN
selena
MaSh.
bellasara
ninaTHEpsiho
Archii.
Sarcch. <3
AISHA
NiiinĐaaa<3Twilight
THEsunshineGIRL
aLcca.
nast.*
TotalEclipse; L.
Gorgeous*
adiee
Surči
.cutie.
troLL.
mjaaw :*
Teizz
Bumč.*
.KiiD.
lily ,**
lol.
Deleted.
@Rose
Miss Iwy.^^
KAT!
zoey*
.kinderBUENOblack.^^
Kitii*
47 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 3:42 pm

Pač vem za vlik staršeu k otrokom ne pustijo met za u šolo viseče uhane, povejte če ih kera ne sme nost al sploh ne nosite uhane, pa kaki so vm najlepši, fotke afkors <3
kje jih kupujete najvčkrat ... itd. cute
Nazaj na vrh Go down
.kinderBUENOblack.^^
Šefica
Šefica
.kinderBUENOblack.^^


Število prispevkov : 3816
Gdaj praznuješ: : 02/03/1995
Starost: : 29
Kje živiš: : London : )
Registracija : 07/07/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 3:47 pm

Sama ne nosm uhanov k nimam niti lukn.
Drgač si pa grem med poletjom ga delat v hrustanc.<3

& se spomnim enkrat je od mojega brata sošolka je mela one viseče pa so neke delali in se je zahaklala pa si
tam vse razklala.-.-

Tko da če bi jst dosla uhane nebi visečih.
Ampak one male k tisti so mi full lepi.*
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 5:37 pm

amja, men so ušeč taki odštekani, barvasti, nosim jih skoraj vedno & pousot..
ponavat imam tk d si recimo kupm komplet nwm baš kakih rožic, ralz. barv in si pol menam barve mam 1x roza & vijola, vijola & modra pa tk ... al pa take smailije mini da pride lih do konca ušesa uuf:*
učash sm si želela met uhan tako pikco (biskrčk) na nosu, pa tk da maš na enmu ušeso 3 lukne na drugmo 2 sam pol mi ni blo več to tok ušeč -.-''

glede visečih uhanou ne stojim u vrsti, mi niso ušeč kkr sm že povedala rada nosm take da pridejo do konc ušesa, that's it. ne maram nwm kakih da binglajo dol pa da so vlki še mn ...pa to ><' taki so men fuul grdi (vlki, viseči, dooougi -.-)
Nazaj na vrh Go down
zoey*
Starting
Starting
zoey*


Female Število prispevkov : 39
Gdaj praznuješ: : 06/05/1994
Starost: : 29
Registracija : 23/05/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 5:55 pm

No jst mam v vsakem ušesu po dve luknci, si bom pa med poletjem dala še pod ustnco. Starši nimajo nič proti, so mi še sami rekl, če hočem to imeti, da mi plačajo. Very Happy Drgač pa nosim viseče, al pa samo tiste ki e pripnejo.. al kk se jim reče xD sram
Nimam določene trgovine za kupovanje, pač če kje vidim kakšne v redu jih kupim...
Imam pa tut neki takih, ki jih ne nosim več.. bom dala slike pa če bodo kateri všeč ji prodam .. pa lohka jih tut razkužim.
Nazaj na vrh Go down
KAT!
Little Baby
Little Baby
KAT!


Female Število prispevkov : 189
Gdaj praznuješ: : 13/12/1995
Starost: : 28
Kje živiš: : konjice
Registracija : 15/08/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 6:15 pm

Js mam dve lukne v vsakmu ušesu. Visečih uhanov nemaram kr so mi bol al man grdi. >< trenutn mam v levem uhu hamburger in dve črne bunkice na palčki, v desnem pa vijolčn gumbek pa zebro. >< mam pa ful takih pisanih in različnih, od pomfrija do zvezdic pa navadnih bunkic pa smajlijov pa gumbkov pa take fore. : D
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 7:58 pm

Ketex je napisal/a:
Js mam dve lukne v vsakmu ušesu. Visečih uhanov nemaram kr so mi bol al man grdi. >< trenutn mam v levem uhu hamburger in dve črne bunkice na palčki, v desnem pa vijolčn gumbek pa zebro. >< mam pa ful takih pisanih in različnih, od pomfrija do zvezdic pa navadnih bunkic pa smajlijov pa gumbkov pa take fore. : D

uau, kje si kupla?
Nazaj na vrh Go down
KAT!
Little Baby
Little Baby
KAT!


Female Število prispevkov : 189
Gdaj praznuješ: : 13/12/1995
Starost: : 28
Kje živiš: : konjice
Registracija : 15/08/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 11:43 pm

Kitii* je napisal/a:
Ketex je napisal/a:
Js mam dve lukne v vsakmu ušesu. Visečih uhanov nemaram kr so mi bol al man grdi. >< trenutn mam v levem uhu hamburger in dve črne bunkice na palčki, v desnem pa vijolčn gumbek pa zebro. >< mam pa ful takih pisanih in različnih, od pomfrija do zvezdic pa navadnih bunkic pa smajlijov pa gumbkov pa take fore. : D

uau, kje si kupla?
em, odvisn kaj. večinoma mam iz Claire's pa iz Sixa. : D
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 4:29 pm

Ketex je napisal/a:
Kitii* je napisal/a:
Ketex je napisal/a:
Js mam dve lukne v vsakmu ušesu. Visečih uhanov nemaram kr so mi bol al man grdi. >< trenutn mam v levem uhu hamburger in dve črne bunkice na palčki, v desnem pa vijolčn gumbek pa zebro. >< mam pa ful takih pisanih in različnih, od pomfrija do zvezdic pa navadnih bunkic pa smajlijov pa gumbkov pa take fore. : D

uau, kje si kupla?
em, odvisn kaj. večinoma mam iz Claire's pa iz Sixa. : D

uuf, tnx
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 4:59 pm

v desnem uhu ma 3 lukne pa v levi eno. rugač meni toti viseči tud niso neki lepi.
Barvni so mi ful ušeč, mam pa neke gumbke,zvezdice,sonček,srček,pol neki oblakec itd.
kupim jih v C&A tm majo od Sixa kiss
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
@Rose
I'm woman
I'm woman
@Rose


Female Število prispevkov : 2514
Gdaj praznuješ: : 14/10/1997
Starost: : 26
Kje živiš: : Vampirska akademija : 3
Registracija : 28/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 5:01 pm

Ja jst bi pa fuŁ rada mela kakšne pametne uhane.. Kr mam še vedno sam tiste kr jih dobiš na začetku, tiste medicinske al kak se jim reče, da te kao uho nek ne boli. >.< Sam tiste baje maš lohk sam tko en mesc, pol pa lohk nosš druge uhane, nek takga. >.< Jst pa nosm tiste že fuŁ łet.. Nimam pa drugih in bi jih fuŁ rada mela, za 1x pa sam une, ki ne visijo, sam bi lada mela tui tiste, sam prvo une ki nea visijo..
zoey* je napisal/a:
No jst mam v vsakem ušesu po dve luknci, si bom pa med poletjem dala še pod ustnco. Starši nimajo nič proti, so mi še sami rekl, če hočem to imeti, da mi plačajo. Very Happy Drgač pa nosim viseče, al pa samo tiste ki e pripnejo.. al kk se jim reče xD sram
Nimam določene trgovine za kupovanje, pač če kje vidim kakšne v redu jih kupim...
Imam pa tut neki takih, ki jih ne nosim več.. bom dala slike pa če bodo kateri všeč ji prodam .. pa lohka jih tut razkužim.
Lih to sem jst iskala. Very Happy Ti kar prilepi fotke od vseh uhanov. Se že mal zanimam.. Very Happy Lohk tui od tistih, ta visečih.. Very Happy Če mi bojo use ušeč, jih kupim vse, če pa ne vse, pa nea kupim vse, al pa ne kupm nič.. sam plis dodej tui cene že kr zdej spodeej.. Very Happy Da bom vedla, če so predrage al ne.. Se bom mogla pa še s starši prej pogovort.. Al pa bom mogla vse tko na skrito delat.. če mi nea bojo dovolili..
Nazaj na vrh Go down
KAT!
Little Baby
Little Baby
KAT!


Female Število prispevkov : 189
Gdaj praznuješ: : 13/12/1995
Starost: : 28
Kje živiš: : konjice
Registracija : 15/08/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 9:39 pm

sarchy, sej uhani so ubistvu čist pocen, pa usepousod jih dobiš. : D
Nazaj na vrh Go down
@Rose
I'm woman
I'm woman
@Rose


Female Število prispevkov : 2514
Gdaj praznuješ: : 14/10/1997
Starost: : 26
Kje živiš: : Vampirska akademija : 3
Registracija : 28/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:06 pm

Sej vem ja, sam u bližini nimam nobene pametne trgovine. Use mi je grdo! In v Novo gorico nisem šla že dooolgo časa nazaj. Tko da...
Nazaj na vrh Go down
Deleted.
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
Deleted.


Female Število prispevkov : 1197
Gdaj praznuješ: : 21/05/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : tu pa tam^^
Registracija : 21/02/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:11 pm

Mam ful uhanov doma. Od visečih, velikih pa do teh bunkic, pa uf vsega pouno.
Vse vrste uhanov so mi ful dobre, kr za različne priložnosti paše met različne uhane. kiss
Najbolj všeč so mi pa najbolj pisani. Razturajo. kiss
Drugače pa nimam nekaj posebaj določenih trgovin kje kupujem uhane, pač kupim si jih tam kjer so mi keri všeč.
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
@Rose
I'm woman
I'm woman
@Rose


Female Število prispevkov : 2514
Gdaj praznuješ: : 14/10/1997
Starost: : 26
Kje živiš: : Vampirska akademija : 3
Registracija : 28/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 10:20 pm

Jst mam doma sam te uhane.. Pa jih nea vč nosm, kr sm se uštufala.. Jst hočem met še kake, pa če rečm to mami, se začne smejati.. sad In jih ne bom mela do 15ih al pa 16ih, razen, če jih ne bom na skrivaj nosla.. :-)
Nazaj na vrh Go down
lol.
Just a girl
Just a girl
lol.


Female Število prispevkov : 391
Gdaj praznuješ: : 21/06/1994
Starost: : 29
Registracija : 12/03/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 11:19 pm

am... jst mam 3 uhane, sam ponavad ne nosm visečih uhanov ker mi pač ni full ušeč.
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeTor Maj 26, 2009 4:34 pm

*sarchy~friendly vampire* je napisal/a:
Jst mam doma sam te uhane.. Pa jih nea vč nosm, kr sm se uštufala.. Jst hočem met še kake, pa če rečm to mami, se začne smejati.. sad In jih ne bom mela do 15ih al pa 16ih, razen, če jih ne bom na skrivaj nosla.. :-)

hmm.. sara, zakaj tep mama ne pusti da bi nosla kake druge kokr une medicinske ><
uni se nosjo en mesec al ka je že to, ne pa tk dougo, jaz mam razpršilo oz. nek sprej in vedno kadr
si dam jz uhan u uho si prej pošprisam oz. razkužm uhan & ušes in se ti nima kj stort, nč te ne boli,nčnč .^^
in nosim use vrste uhanou lahk, tut une čist navadne k se pousot kupjo, samo pozanimat se je treba ke se to
dobi, jz sm pred uuuf kok leti dobla u zlatarni,ko so mi prodali neke uhane pa sm prašala; mogoč tut u kaki lekaarni, nwm .^^
cheers
Nazaj na vrh Go down
lily ,**
Little Baby
Little Baby
lily ,**


Female Število prispevkov : 135
Kje živiš: : Mexico<3
Registracija : 12/04/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSob Maj 30, 2009 10:13 am

meni toti viseči uhani ful niso fšeč.sao bi ga ful mela v popku.pa ga tui bom.samo v kakem osmem razredu:D
Nazaj na vrh Go down
.KiiD.
I'm a big girl now
I'm a big girl now
.KiiD.


Število prispevkov : 771
Kje živiš: : overTHErainbow
Registracija : 23/02/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 3:28 pm

is mam 6 uhanou ..
tko u enmu ušesu 3
pol u drugmu 2
pol mam pa še enga na zgornm delu ušesa k je hrustanc
drgač pa visečih ne nosm k mi niso tok
trenutno mam pa not skos ene zvezdice k so različnih baru
Nazaj na vrh Go down
Bumč.*
I'm woman
I'm woman
Bumč.*


Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 9:01 pm

rada nosm uhane.
kake take bol pisane.
viseči mi niso tok ušeč.
edin tisti obroči k jih mam različnih barv.
<3
drugač mam pa 3 lukne.
ampak nimam skos uhanov gor.
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeČet Jun 04, 2009 9:14 pm

Jas mam te "pikice" uhane najrajši.. viseči mi niti niso tko včeš ..drugač pa te mini kar skoz nosim ..zakon so cute
Nazaj na vrh Go down
mjaaw :*
Little Baby
Little Baby



Število prispevkov : 140
Registracija : 20/12/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 11:03 am

Js mam 4 lukjne v enem ušesu in 5 v drugem. In v vsaki luknji mam drugačen uhan. Tko bl odštekani. Al kakorkoli se že naj izrazim. xD
Drugač pa ful ne maram visečih, kakih zlatih al pa srebrnih. Fuj. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
troLL.
Just a girl
Just a girl
troLL.


Female Število prispevkov : 275
Registracija : 30/05/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSob Jun 06, 2009 7:06 pm

učasih sm ful nosla viseče.zdj pa drek -.- nene
sam pač jih nemaram nost več.dala bi si jih u ušesu še več luknc.
pa se mi nikol neda it ke.enkrat bom se že zmigala.^^ Very Happy
Nazaj na vrh Go down
.cutie.
Starting
Starting
.cutie.


Število prispevkov : 18
Registracija : 13/06/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSob Jun 13, 2009 3:19 pm

ja jst mam na levm 2 uhana pa še zgori pirs.. na levm pa sam enga. mela bi jih še več sam bi me mtka spet nadrla.. sam sej pol k jih enkrat mi pol nebi težila..
mam jih pa tut jkst ful. od bisrčkou, do bunkci pa zvezdic srčkou, raznih barv.. to mi je ful kul.
viseči uhani so mi pa grdi. XĐ
Nazaj na vrh Go down
Surči
Šefica
Šefica
Surči


Female Število prispevkov : 4276
Gdaj praznuješ: : 19/07/1995
Starost: : 28
Kje živiš: : Bogu za leđima
Tvoj hobi: : Popuši
Registracija : 06/07/2008

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeSob Jun 13, 2009 3:24 pm

visečih uhanou sploh ne maram kr mi niso ušeč.
nosim tiste ala pjrs verzija happy bom poslikala en dan bom pol prlimala sm
ma desnem uhu mam 3 za zdej na levem pa enga si pa namerava še dva narest happy
drugači pa uhane obožujem happy
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1457318301
adiee
Starting
Starting
adiee


Število prispevkov : 43
Registracija : 14/06/2009

Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 4:07 pm

meni pustijo.. najraje pa mam te viseče, pa kičaste kiss kiss
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Uhani Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Uhani   Uhani I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Uhani
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Girls forum :: Dodatki-
Pojdi na: