Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KazaloPortalRegistriraj sePrijava

Me, myself, I, ich, jaz ...

Go down 
AvtorSporočilo
Sandy.Sunshine☮
Just a girl
Just a girl
Sandy.Sunshine☮

Female Število prispevkov : 392
Gdaj praznuješ: : 29/01/1998
Starost: : 24
Kje živiš: : in some far land.
Tvoj hobi: : risanje,ples,petje,pa girls forum :P
Registracija : 03/11/2009

Me, myself, I, ich, jaz ... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Me, myself, I, ich, jaz ...   Me, myself, I, ich, jaz ... I_icon_minitimeTor Jul 17, 2012 9:21 pm

Ime; Sandra
Priimek; Krajnc
Roj. dan; 29. 1. 1998 Me, myself, I, ich, jaz ... 870779 ------ Starost; 14 let pa 167 dni (se pravi 14,5 let nekje)
Višina; par centimetrov višja od 157cm se mi zdi
Teža; te ne briga :* Me, myself, I, ich, jaz ... 747379 (ne preveč pa ne premal)
Barva: Zelena, bela, Me, myself, I, ich, jaz ... 881902 modra Me, myself, I, ich, jaz ... 881902
Zaljubljena; v nogomet xD morti njega sam nogomet jači ;D xD <3
+ --> maš srečo da sem precej prijazna, varčna, rada spoznavam nove ljudi, rada bi šla v ZDA itd.
- (minus) --> samokritična zelo, občutliva (morti za vas negativnost za mene pa pač nekaj čist človeškega), zelo se hitro razjezim .. Me, myself, I, ich, jaz ... 757454

Razmišljam o: njem.. mmmmmmm ;$ Me, myself, I, ich, jaz ... 708179 Me, myself, I, ich, jaz ... 752942
Me, myself, I, ich, jaz ... 5549 Me, myself, I, ich, jaz ... 5549 Me, myself, I, ich, jaz ... 5549 Me, myself, I, ich, jaz ... 5549 Me, myself, I, ich, jaz ... 12310

Pa še da vidite kak sem grozna ;)
Me, myself, I, ich, jaz ... Mee
Nazaj na vrh Go down

Me, myself, I, ich, jaz ...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1