Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pritožbe

Go down 
+25
Chitoka
purpleRAIN
@Rose
TaMaLaaTHELoser_x
Surči
bellasara
great*girl*cat
Nikzzey.*
mouse.
Bumč.*
annx
*Maiich*
siint.*
.Kata..^^
NiiinĐaaa<3Twilight
.kinderBUENOblack.^^
Andie street dance<33
nast.*
Teizz
Kitii*
Supermen
evaa.*
Miss Iwy.^^
LiMi
Deleted.
29 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Deleted.
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
Deleted.


Female Število prispevkov : 1197
Gdaj praznuješ: : 21/05/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : tu pa tam^^
Registracija : 21/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSob Feb 21, 2009 11:22 pm

Če imate kakšne pritožbe, jih napišite v to temo.
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
GoShh.
Gost




Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:07 am

forum je grafično lep in vse ampak mi gre pa oprostite za besedo na KRUAC kr ga oglašujete kr na vseh forumiih mislim D.Zihr se nem prijavla k ste se mi itq zarad tega zasral.Mogoč mislite da bote meli več prijavlenih sam kokr jst vem jih nebo prow nič več,saj če še ne veste se ponavad človeki ne prijavljajo na take forume.Poleg tega,zamislite se.Na tem forumu piše pod pravili če se ne motim da ne smemo oglaševat.Kje ti je logika adminka?Ti oglašuješ pa čeprav več da to ni prav,v pravilih pa maš napisano da se to NESME? mislimm nevem ka sploh nej rečm na to.Tej pa bomo mi tut neki oglaševal če je teb to fajn.Mislim sej bi se prjavla sam mi je ful tko BW.No svoje sem povedla pa užiiwite in še naprej oglašujte forum Xmas
Nazaj na vrh Go down
LiMi
Asistentka
Asistentka
LiMi


Female Število prispevkov : 1989
Gdaj praznuješ: : 11/12/1992
Starost: : 31
Kje živiš: : Vrhnika
Registracija : 25/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:15 am

GoShh. je napisal/a:
Poleg tega,zamislite se.Na tem forumu piše pod pravili če se ne motim da ne smemo oglaševat.Kje ti je logika adminka?Ti oglašuješ pa čeprav več da to ni prav,v pravilih pa maš napisano da se to NESME? mislimm nevem ka sploh nej rečm na to.


like wtf? tole piše u pravilih..
Citiram :
-> Oglaševanje po ZS-jih je STROGO PREPOVEDANO.
so what? če te to mot pol pa res wtf?

drgač pa like usi svoje forume oglašujejo ker seveda hočjo več populacije met.. res nevem zakaj te to tko mot
:|

LP
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-limi.blogspot.com/
GoShh.
Gost




Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:19 am

Lej ti si rekla pa kwa.A če bi ti mela forum ( al če ga maš) ti je vseen če gdo smeti po tvojem forumu link od tega foruma? Mislim da ti neb blo vseeno tko kt men ni.Pr mojem forumu piše NE OGLAŠUJ! mene pač to razjezi da človeki imajo svoj forum,pod katerim piše da je oglaševanje strogo prepovedano in pole oglašujejo na mojem forummo in 100% vejo da tut pr men piše da je oglaševanje prepovedano.Jz sam pravm nej se adminka mau zamisli kko bi njej blo če bi jst oglaševala po forumu link mojga.
Nazaj na vrh Go down
LiMi
Asistentka
Asistentka
LiMi


Female Število prispevkov : 1989
Gdaj praznuješ: : 11/12/1992
Starost: : 31
Kje živiš: : Vrhnika
Registracija : 25/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:22 am

GoShh. je napisal/a:
Lej ti si rekla pa kwa.A če bi ti mela forum ( al če ga maš) ti je vseen če gdo smeti po tvojem forumu link od tega foruma? Mislim da ti neb blo vseeno tko kt men ni.Pr mojem forumu piše NE OGLAŠUJ! mene pač to razjezi da človeki imajo svoj forum,pod katerim piše da je oglaševanje strogo prepovedano in pole oglašujejo na mojem forummo in 100% vejo da tut pr men piše da je oglaševanje prepovedano.Jz sam pravm nej se adminka mau zamisli kko bi njej blo če bi jst oglaševala po forumu link mojga.

ja pa dobr
k da nemoreš neke kazni uvedt, al pa če lepo eno temo sma za oglaševanje nardiš al pa če pač zbrišeš post..
itk maš lohk u profilu link '_' res problem človeka opozorit da nej zbriše itd. :S
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-limi.blogspot.com/
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Mar 22, 2009 10:36 am

Glej, tukaj piše ne oglaševat po ZS, torej ti pa imaš priložnost oglaševat v svojem kotičku kolk hočeš, in na portau ki še pride zdaj so anm ga zbrisal sam ga bomo dali nazaj.
Am registracija ni nujna, registriraš se či hočeš. Jz pa vidim klele po IP-ijih da si ti že registrirana pol aLčč. in či se nemotim si hotla da oglašujemo tvoj forum, ampak nič ni bilo iz tega kr kokr vidiš NIMAMO portala še urejenega dokonca. Very Happy
Pol ko bo bo portal bomo tvojo pasico dal gor, či bo poslala za oglaševanje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
evaa.*
Little Baby
Little Baby



Število prispevkov : 161
Gdaj praznuješ: : 16/05/1996
Starost: : 27
Registracija : 13/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSre Mar 25, 2009 8:55 pm

men iee forum zakon pa too..sam tut mene mot d dobivam po zs-ju naslove za druge forumee..tko d un k too dela..ie ress bv..ker tut glede tegaa d delaiio forumee ie fess bv k see itaq pou nau priavl oz. ce boio sam nauio tok hudil..k iee forumou 1000000..tko d me nee mot ce si ih delatee pa too..sam mi ni pa ql d oglasuiietee!! ker mee too zloo motii
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSre Mar 25, 2009 10:25 pm

am..dej mi po zs pošlji vzdevke oseb ki so ti poslali kako tako sporočilo. pa vsebino njihovega sporočila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Supermen
Jz Oglašujem
Jz Oglašujem
Supermen


Število prispevkov : 92
Registracija : 17/05/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Maj 31, 2009 4:25 pm

wtf gost kua ti ni???
Zakaj pa obstajajo pasice???Kua ti ni ej!
Dej nehi k si samo fouš
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Maj 31, 2009 4:42 pm

Supermen je napisal/a:
wtf gost kua ti ni???
Zakaj pa obstajajo pasice???Kua ti ni ej!
Dej nehi k si samo fouš

=]
Jz sm tole brala ene 100x že pa še zdej ne kaperam ka ji ni jasn, alo ^^
uglaunem ...ja ><
Laughing queen
Nazaj na vrh Go down
Supermen
Jz Oglašujem
Jz Oglašujem
Supermen


Število prispevkov : 92
Registracija : 17/05/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Maj 31, 2009 4:49 pm

Kitii* je napisal/a:
Supermen je napisal/a:
wtf gost kua ti ni???
Zakaj pa obstajajo pasice???Kua ti ni ej!
Dej nehi k si samo fouš

=]
Jz sm tole brala ene 100x že pa še zdej ne kaperam ka ji ni jasn, alo ^^
uglaunem ...ja ><
Laughing queen

Komu ni jasno meeni [superman] ali gostu koga misliš zdej Very Happy hihi
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeNed Maj 31, 2009 4:51 pm

Nism si misla da bi bla aLčč. tista k bi se šeenkrat upisala in tole zgor napisala. :/
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeČet Jun 04, 2009 10:20 pm

Men pa ni všeč ta modra barva s kero so napisana imena podforumov pa vse no ..komaj preberem ..no, to mi ni edino všeč ..ostalo je zlo lepo kiss
Nazaj na vrh Go down
nast.*
Just a girl
Just a girl
nast.*


Število prispevkov : 285
Registracija : 24/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 4:27 pm

meni je pa glih to všeč. Ne spreminjat. hihi
drugače pa .. malo se moreš potrudit da vidiš, za zdaj pa zgleja, da samo ti ne vidiš. =)
Nazaj na vrh Go down
Deleted.
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
Deleted.


Female Število prispevkov : 1197
Gdaj praznuješ: : 21/05/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : tu pa tam^^
Registracija : 21/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 9:15 pm

Pr meni se ta modra čist lepo vidi. Mogoče maš ti ekran narejen na bolj svetlo in ti zato tko kaže. ;)
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 10:17 pm

Pač mal težje berem pa sej bo Very Happy ..
pa še nekej me zanima ..upam da nebote hudi, ker pišem kar v to temo ..
No, pač, mamo različne znakece za teme (al so nove objave al ne pa to) in zdaj jas recimo pogledam eno temo ki ma nove objave, pa ko grem nazaj iz teme še mam vedno tisti znak da so nove objeve. In pol nevem kere teme sem že pogledala in kerih ne, pa kje so nove objave oz. kje jih ni.
Pomoč? nice
Nazaj na vrh Go down
Andie street dance<33
Little Baby
Little Baby
Andie street dance<33


Female Število prispevkov : 138
Registracija : 15/06/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSob Jul 18, 2009 8:30 pm

men to sploh ni vsec
Nazaj na vrh Go down
.kinderBUENOblack.^^
Šefica
Šefica
.kinderBUENOblack.^^


Število prispevkov : 3816
Gdaj praznuješ: : 02/03/1995
Starost: : 29
Kje živiš: : London : )
Registracija : 07/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSob Jul 18, 2009 8:31 pm

šalabajzer je napisal/a:
men to sploh ni vsec


Kaj ti ni všeč?
Nazaj na vrh Go down
Supermen
Jz Oglašujem
Jz Oglašujem
Supermen


Število prispevkov : 92
Registracija : 17/05/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeTor Jul 21, 2009 11:33 am

men je ta forum lep,ampak zdej ta prenova mi pa glih ni preveč ušeč,..
pod.slike,..ene so take,..nwm no,..upam,da niste jezni ampak men ta prenova,ki ste jo naredili ni všeč,..
Nazaj na vrh Go down
NiiinĐaaa<3Twilight
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
NiiinĐaaa<3Twilight


Female Število prispevkov : 951
Gdaj praznuješ: : 03/03/1994
Starost: : 30
Registracija : 01/03/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeTor Jul 21, 2009 8:43 pm

ej kdaj boste nardil moooj kotiček nice pisala sm že u nedeljo pa ga še nii
Nazaj na vrh Go down
.Kata..^^
Little Baby
Little Baby
.Kata..^^


Število prispevkov : 122
Registracija : 16/05/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeTor Jul 21, 2009 11:59 pm

ja men tut ni ušeč ta prenova......
Nazaj na vrh Go down
siint.*
I'm woman
I'm woman
siint.*


Female Število prispevkov : 2044
Gdaj praznuješ: : 19/02/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : MARIBOR. <3 vioolee. <3
Tvoj hobi: : petje :P
Registracija : 08/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 12:04 am

no..ko že vsi pravijo glede prenove..
moje mnjenje je da je to malce neodgovorno..ker je res čudno da je nekaj ikonc takšnih ostale pa spet drugačne (po obliki mislim..) in res..pol če že delate prenovo jo do konca nardite ne. zlen

drugač vredi forum. rdeč
Nazaj na vrh Go down
Deleted.
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
Deleted.


Female Število prispevkov : 1197
Gdaj praznuješ: : 21/05/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : tu pa tam^^
Registracija : 21/02/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 1:50 pm

Glede teh podforumskih bannerjev se strinjam.

In upam, da se bo vse kmalu porihtalo ...
Če imate kakšno stran al pa kej z ikonami, ne RBD al pa kaj takega, lahko pošljete v temo prenova foruma pa bomo mogoče menjali v ravno te . =)

Se opravičujem da nism mogla pri tej prenovi nič pomagat, kr mam zmešnjavo z računalniki.

Te ki vam prenova ni ušeč, nič zato, vam bo morda naslednja... ;)
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Supermen
Jz Oglašujem
Jz Oglašujem
Supermen


Število prispevkov : 92
Registracija : 17/05/2009

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeČet Jul 30, 2009 7:14 pm

oprostite,ker spet jz ampk mne mod ta logo k jee tko širok,..in je use raztegnenjo.
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitimeČet Jul 30, 2009 10:48 pm

Am, ja banner je malo večje velikosti. Zdej pa izdelujem nov banner tako da bo kmalu drugi kiss
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Sponsored content





Pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pritožbe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Girls forum :: Dobrodošli :: Knjiga mnenj-
Pojdi na: