Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Pozdravljena na forumu ! Pridruži se nam v čarobni svet deklet. Razišči naš forum. V tem ti želimo obilo zabave.

Lp. MT
Girls forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pritožbe

Go down 
+25
Chitoka
purpleRAIN
@Rose
TaMaLaaTHELoser_x
Surči
bellasara
great*girl*cat
Nikzzey.*
mouse.
Bumč.*
annx
*Maiich*
siint.*
.Kata..^^
NiiinĐaaa<3Twilight
.kinderBUENOblack.^^
Andie street dance<33
nast.*
Teizz
Kitii*
Supermen
evaa.*
Miss Iwy.^^
LiMi
Deleted.
29 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 02, 2009 2:20 pm

No nism kei preveč vesela prenove sad
Ozadje & navigacija & barwe mi sploh niso ušeč.
Pa mislim da adminke ful dobr artajo pa da bi lahka kej bolšega naredlile.


Nazadnje urejal/a .Girl ßeße. Ned Avg 02, 2009 2:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
*Maiich*
Little Baby
Little Baby
*Maiich*


Female Število prispevkov : 100
Gdaj praznuješ: : 05/01/1993
Starost: : 31
Kje živiš: : Tam kot ti zih ne xP
Registracija : 31/07/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 02, 2009 2:24 pm

Ok forum je čist kul ..

Sam če ne bi NekaTerii Tko pisaaL .. whatever .. ><

[a se res ne morte potrudt normaln pisat?!?]
Nazaj na vrh Go down
NiiinĐaaa<3Twilight
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
NiiinĐaaa<3Twilight


Female Število prispevkov : 951
Gdaj praznuješ: : 03/03/1994
Starost: : 30
Registracija : 01/03/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 04, 2009 5:39 pm

ja men mi morte še nrdit kotiček k sm se prjavla že 2 tedna pa pol nazaj
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Avg 04, 2009 10:50 pm

Žal kotička tudi neboš dobila ker so zdaj malo drgačnejša pravila glede kotičkov preberi Prijave za kotičke-> Obvestila.
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
annx
Little Baby
Little Baby
annx


Female Število prispevkov : 157
Gdaj praznuješ: : 13/10/1993
Starost: : 30
Kje živiš: : pri njemu.<3
Tvoj hobi: : digitalna fotografija
Registracija : 23/04/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 12:46 am

Mene pa mot, k je tok mejhna pisava in se sploh ne more prebrat.. Jst morm use nekam kopirat da lahk pol tam preberem..
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 11:19 am

men pa je super da je pisava bol mala kiss .lepše mi je vse kiss .
Nazaj na vrh Go down
NiiinĐaaa<3Twilight
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
NiiinĐaaa<3Twilight


Female Število prispevkov : 951
Gdaj praznuješ: : 03/03/1994
Starost: : 30
Registracija : 01/03/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 1:54 pm

iwii xD je napisal/a:
Žal kotička tudi neboš dobila ker so zdaj malo drgačnejša pravila glede kotičkov preberi Prijave za kotičke-> Obvestila.

to sm že prebrala... sam jst sm vam pisla za kotiček že veliiiko časa pred tem neumnim pravilom (men ni ušeč) tko da...
Nazaj na vrh Go down
Bumč.*
I'm woman
I'm woman
Bumč.*


Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 3:51 pm

NiiinĐaaa<3Twilight je napisal/a:
iwii xD je napisal/a:
Žal kotička tudi neboš dobila ker so zdaj malo drgačnejša pravila glede kotičkov preberi Prijave za kotičke-> Obvestila.
to sm že prebrala... sam jst sm vam pisla za kotiček že veliiiko časa pred tem neumnim pravilom (men ni ušeč) tko da...
tole za kotičke se mi zdej ne zdi fer. sram ker nekterim ni blo treba nč zmagat (pred pravilom), zdej pa je treba.
pa še teh kvizov bol malo poteka.
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 4:14 pm

Saj lahko vsak odpre nov kviz. Lahko ga ti npr. .men se ne da več sram .mogoče kdaj še .sam trenutno ne (:
Lahko pa bi si MT tudi kak nov kviz zmislili. Al pa kdo od članov no. Pa lahk še kako tekmovanje nardimo.
Nazaj na vrh Go down
Bumč.*
I'm woman
I'm woman
Bumč.*


Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 5:40 pm

Sej jz bi z veseljem nardila kak kviz, sam nimam pojma kakšen. Lahko pa kdo predlaga.
sram
Nazaj na vrh Go down
mouse.
Very Important Person
mouse.


Female Število prispevkov : 2234
Gdaj praznuješ: : 01/08/1994
Starost: : 29
Kje živiš: : new york.
Registracija : 07/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 5:45 pm

am okej,ste spremenil da morš kviz pa to.sam a bi se dal..udaj da kviz odpremo brez da vm ZSje pošilamo pa čakamo na dovoljenje? ker ful časa uzamee.
Nazaj na vrh Go down
Kitii*
I'm woman
I'm woman
Kitii*


Female Število prispevkov : 2162
Gdaj praznuješ: : 13/03/1996
Starost: : 28
Kje živiš: : pod Mavrico
Tvoj hobi: : Dihanje. xP
Registracija : 20/11/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:38 pm

Tole s kotički je res malo weird mhm. ^^
Je pa fajn ideja glede kviza. Sam nekdo se more jaut
za vodenje & da bo skos spremlov zej. Se pa strinjam z Teizz.
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:43 pm

*annx, večini je pisava takšna mala všeč. Za nekaj časa bomo spremenili na večje Very Happy
*NiiinĐaaa<3Twilight, mogoče so pravila res neuma. Sam je kotičkov preveč. Nekateri si jih naročijo potem pa objavijo en post v njemu. In pol ni fer ta ga tista članica ma, čeprav ga ne 'vzdržuje'. Zmagati pa res ni tak težko. Al odpreš tekmovanje,art izziv in pol bojo večje šanse da kotiček dobiš.
*mouse. jaz se misla da so pravila okoli tega že spremenjena. Če pa niso pa grem popravit. jezik
*Bumč.* nevem, mogoče kakšno tekmovanje za Miss foruma lahko odpreš. Ali kaj podobnega kiss
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:45 pm

sej pa ni treba nikomur pisat če lahko odpreš kviz cute .pravila preberi cute
Bumč. hmmm. lahko kaj od risank sram .pač vprašanja iz risank (če maš sama kaj pojma o risankah confused) .pač daš eko vprašanje in napišeš da se nanaša na risanko Tom&Jerry in pol iščemo cute ..al pa kaj od zvezdnikov .nwm. samo predlogi
Nazaj na vrh Go down
Bumč.*
I'm woman
I'm woman
Bumč.*


Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:55 pm

ja miss foruma bi lahko odprla. kot tekmovanje.^^
kviz.. hmm o risankah lih nimam kej dost pojma oz. ne vem kaka uprašanja. sram o zvezdnikih pa tud.
bom še razmislla. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 10:58 pm

ja, no miss foruma bi res lahko odprla ko že imamo stopnjo zato, pa še nismo že tekmovanja za miss dolgo meli! (*pol tudi po zs pošlješ obvestilo tem rednim bolj članicam,lahko tudi jaz pomagam ti :]) kiss
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
mouse.
Very Important Person
mouse.


Female Število prispevkov : 2234
Gdaj praznuješ: : 01/08/1994
Starost: : 29
Kje živiš: : new york.
Registracija : 07/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 11:03 pm

Teizz je napisal/a:
sej pa ni treba nikomur pisat če lahko odpreš kviz cute .pravila preberi cute
Bumč. hmmm. lahko kaj od risank sram .pač vprašanja iz risank (če maš sama kaj pojma o risankah confused) .pač daš eko vprašanje in napišeš da se nanaša na risanko Tom&Jerry in pol iščemo cute ..al pa kaj od zvezdnikov .nwm. samo predlogi

aa..sori sam u pravilih piše da morš napisat moderatork al pa adminki.?

iwi : seprau pol loh zdj odprem..brez dovoljenja? Very Happy cute
Nazaj na vrh Go down
Miss Iwy.^^
Šefica
Šefica
Miss Iwy.^^


Female Število prispevkov : 2943
Gdaj praznuješ: : 23/08/1996
Starost: : 27
Kje živiš: : wonderland :)
Tvoj hobi: : jahanje,rokomet,hanging out.
Registracija : 04/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 11:20 pm

Ja, seveda lahko :]
Nazaj na vrh Go down
http://www.girls.nice-forum.com
Bumč.*
I'm woman
I'm woman
Bumč.*


Female Število prispevkov : 2965
Registracija : 16/07/2008

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 11:27 pm

iwii xD je napisal/a:
ja, no miss foruma bi res lahko odprla ko že imamo stopnjo zato, pa še nismo že tekmovanja za miss dolgo meli! (*pol tudi po zs pošlješ obvestilo tem rednim bolj članicam,lahko tudi jaz pomagam ti :]) kiss
ok bom odprla temo v tekmovanja za miss foruma.
pa če ne bo nič bom še zs-je tem ki hodjo na forum.^^
al pa lahko ti zs-je (:
Nazaj na vrh Go down
Teizz
I'm a big girl now
I'm a big girl now
Teizz


Female Število prispevkov : 681
Registracija : 04/06/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimePet Avg 07, 2009 1:41 pm

sam če pa ko sem jas tisti kviz beseda iz korena odprla sem brala parvila pa je pisalo da ni treba adminki rečt. če ste zdej spremenil al pa sem narobe prebrala sram
Nazaj na vrh Go down
Nikzzey.*
Little Baby
Little Baby



Female Število prispevkov : 218
Registracija : 02/09/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Sep 22, 2009 1:10 pm

Mene na forumu nč ne mot. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
great*girl*cat
Starting
Starting
great*girl*cat


Female Število prispevkov : 25
Gdaj praznuješ: : 05/05/1995
Starost: : 28
Registracija : 26/12/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 29, 2009 8:08 pm

kaj je zdaj to?? kdo je spremenu barvo pa use na forumu?? ker je grdo bruham sori ma je grdo ..močno grdo ..bruhala bom bruham mi ni všeč ..niti malo ..joj grozaa ..me je prav sram, da sem se registrirala na tak grd forum bruham ne bom prišla več gor, dokler ne zamenjate teh barv v take kot so ble prej ..to je moja pritožba ..in upam, da ste jo vzeli resno ..glejte če že nrdite ene barve forum, je ne spreminjajte! in tista, ki je to (ogabno) prenovo naredila, naj se zamisli kakšno je blo lepše ..če ji je to lepše kot prej, potem je čudna ..resno mislim ..pa brez zamer ..oprosti tisti, k sm rekla da je čudna, sam te barve mi niso všeč ..ko sm pršla gor me je kap prijela ..sm rabla par minut, da sem se nazaj streznila ..to je bil zame velik šok, velik ..jst ko sem se registrirala sem se registrirala zato, ker sem hotela se imeti lepo, ker je bil forum lep, lepe barve ipd. in zato, da bi vas tudi malo oglaševala ..samo danes ko sm pršla gor, ko sem vidla te obupne barve sem si rekla, da sta dva razloga od treh zakaj sem se upisala šla v nič ..v zero ..to je moje mnenje ..premislite malo pa spremenite te obupne in grde barve foruma ..do takrat pa adijo ..pa prosim vas lepo, brez zamer ..jst morm use povest ..use kar mi ni nič kaj prida ..no adijo!
Nazaj na vrh Go down
bellasara
I'm turning into a woman
I'm turning into a woman
bellasara


Female Število prispevkov : 844
Gdaj praznuješ: : 31/12/1994
Starost: : 29
Kje živiš: : Tržič
Tvoj hobi: : jahanje
Registracija : 24/09/2009

Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Dec 29, 2009 11:23 pm

Nikzzey.* je napisal/a:
Mene na forumu nč ne mot. Very Happy

enako
Nazaj na vrh Go down
http://all-stars789.slovenianforum.com
Gost
Gost




Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 7:47 pm

Tej dve Any V in še ena k piše da bosta imeli roj,dan ali da ga že imata.
Imata narejena 2 nicka ali pa sta dvojčici.
Ker isti dan, leto, mesec..malo je sumljivo
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitimeTor Mar 16, 2010 3:19 pm

In zakaj ste me zdaj zbrisal?
ker sem povedla po resnici in ker sem nekaj odkrila, se bojite da bi še kaj več??
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pritožbe - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pritožbe   Pritožbe - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pritožbe
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Girls forum :: Dobrodošli :: Knjiga mnenj-
Pojdi na: